Блог

Переваги інфрачервоного опалення

Переваги інфрачервоного опалення

Інфрачервоне довгохвильове випромінювання - це найбільш природний і корисний для людини вид тепла.Інфрачервоне теплове випромінювання - це тепло, яке виходить наприклад від нагрітої печі або нагрітих каменів.Дослідження вчених показали, що найбільш корисним для людини є саме довгохвильове інфрачервоне випромінювання.Інфрачервоне випромінювання м'яко прогріває тепловими хвилями тіло людини, її ткан..

06.08.2019
0
649
Порівняння різних систем опалення

Порівняння різних систем опалення

Порівняння інфрачервоного та газового опалення будинку       Візьмемо для об’єктивності прорахунку однакові вихідні дані: вид опалення – основне будинок цегляний товщина стін – півтори цегли площа опалення - 100 м2 висота стелі – 2,5 м. вікна енергозберігаючі температура в приміщенні – 21-23 градуси температура на вулиці – середня для опалювального періоду ..

06.08.2019
0
1235
Магнезитова Плита В Обігрівачах

Магнезитова Плита В Обігрівачах

Переваги використання магнезитової плити в  керамічних електронагрівальних панеляхМагнезитова плита використовується в керамічних електронагрівальних панелях, як термоізолятор. Вона  встановлюється на задній стінці обігрівача і це дозволяє спрямувати тепло лише в сторону приміщення. Завдяки цьому, Вам не знадобиться додатково встановлювати тепловідбиваючі матеріали на стіну за обігріваче..

17.07.2019
0
1274